Ruszają zapisy na Bitwę o Łódź!

Już na początku lutego 01.02.2016 o godzinie 21:00 startują zapisy do najtrudniejszych zawodów na ziemi łódzkiej. Jednocześnie startują zapisy do V BIEGOWEJ BITWY O ŁÓDŹ (piąta edycja) oraz jej zimowej odpowiedniczki SECOND FROZEN BATTLE (druga edycja). Postaramy się zaskoczyć was nie tylko podczas imprez tym razem zaskoczeniem powinien być start zapisów na oba wydarzenia jednocześnie. Przygotowaliśmy dla was korzystne pakiety startowe oraz wyjątkowo niskie koszty (jak na tego typu wydarzenie). Chcemy zachęcić jeszcze więcej osób do udziału w biegach extremalnych. Dodatkowo oferta pakietów będzie aktualna aż do 13.05… chyba że wcześniej zostanie sprzedanych 200 pakietów (taki jest limit uczestników na zimową edycję).
ZAPISY na zimową edycję pod linkiem
www.time4s.pl/zapisy.php?frozen

Oficjalne strony biegów: www.bitwaolodz.pl
www.bitwaolodz.pl/zima
www.facebook.com/bitwaolodzpl

Nie będziemy opisywać o co chodzi w tym biegu dla niezorientowanych link z oficjalnym wideo letniej edycji biegu. Zapraszamy !!! https://www.youtube.com/watch?v=nYBYU_0D8W8

Galeria zdjęć z pierwszej edycji biegu 09.01.2016r.


Zobacz całą galerię>>>

Bitwa o Łódź - SECOND FROZEN BATTLE

Bitwa o Łódź - SECOND FROZEN BATTLE to druga edycja najtrudniejszego biegu na ziemi łódzkiej w wersji zimowej. Będzie to niepowtarzalna okazja sprawdzić się na 10-kilometrowej trasie pełnej wyrzeczeń przeszkód, potu, mrozu, wody i łez jak również radości i ciągłej walki o marzenia. Pokonaj siebie, dystans, przeszkody, niedogodności w postaci wody, zimna, przeszkód, jednocześnie wspierając słabszych, czerpiąc radość z możliwości cierpienia wraz z innymi podobnymi Tobie oszołomami biegowymi :)

Sponsor główny

Jeżeli Bitwa o Łódź była dla Ciebie wyzwaniem to sprawdź
czym uraczy Cię jej zimowa odpowiedniczka

Strefa zawodnika


Do biegu pozostało

 

Zapisz się


Do pobrania

Niezbędnik biegacza
Regulamin
Program zawodów
Zgłoszenie druzyny

Trasa

Zobacz jak wygląda trasa biegu

Sponsor Główny

Partner Strategiczny

Decathlon Pasaż Łódzki

Partner

stacja Nowa Gdynia

Partner medialny

Partner biegowy

Kontakt

TIME4S
93-547 Łódź
ul.Ciasna 4m1
Tel. 501 894 154
E-mail bitwaolodz@gmail.com